ORGANIZATOR i PARTNERZY

Nadbałtyckie Centrum Kultury jest ambasadorem kultury regionu Morza Bałtyckiego i Województwa Pomorskiego. To nasza misja. Drogowskaz działań. Pragniemy, aby Region Pomorski i Bałtycki stanowiły punkt wyjścia i punkt odniesienia dla podejmowanych przez nas projektów. Przez pryzmat naszego geograficznego położenia i przynależności do Regionu Pomorskiego, a szerzej Bałtyckiego, patrzymy na rozwój procesów zachodzących na styku kultury, dziedzictwa, sztuki, polityki, ekonomii i zjawisk społecznych. Od lat bierzemy udział w europejskich projektach, mamy wielu partnerów w krajach nadbałtyckich. Wzajemne budowanie relacji z naszymi bliskimi sąsiadami jest ważne, szczególnie teraz, w obliczu kryzysu w Europie. Chcemy być też pomorskim oknem na świat. Najważniejszym naszym zadaniem i celem na najbliższe lata będzie prezentacja i promocja kultury regionu pomorskiego – lokalnie, ale też w krajach wokół Morza Bałtyckiego.

Zobacz nasze wydarzenia i projekty

Strona i media społecznościowe
www.nck.org.pl
Facebook
YouTube
Tweeter
TIKTOK
Instagram
Flickr

„Okno na świat” to festiwal otwarty i dostępny. Do udziału zapraszamy mieszkańców i mieszkanki Gdańska i regionu, w tym naszych sąsiadów niepochodzących z Polski, oraz goszczących w Trójmieście turystów i turystki.

Deklaracja dostępności

WSTĘP NA WARSZTATY I WYDARZENIA

Udział w warsztatach i wydarzeniach odbywających się przy Centrum św. Jana i w Café Absinthejest bezpłatny, a organizator zapewnia niezbędne materiały.

Na następujące warsztaty obowiązują zapisy:

Visual Vernacular – zapisy

Human Beatbox – zapisy

Osoby biorące udział w warsztatach malowania na tkaninach zachęcamy do przyniesienia własnych toreb czy koszulek i ozdobienia ich podczas zajęć.

WSTĘP NA KONCERTY

Bilety obowiązują wyłącznie na wieczorne koncerty odbywające się we wnętrzach Centrum św. Jana.

Bilety (na jeden wieczór): ulgowy 50 zł, normalny 60 zł

Karnety (na cały festiwal): ulgowy 120 zł, normalny 140 zł

Do nabycia na www.interticket.pl oraz stacjonarnie w Księgarni PWN (ul. Korzenna 33/35) i na godzinę przed koncertami w Centrum św. Jana.

Partnerzy Festiwalu:

Patroni medialni:

Skip to content